Facebook

Olen Helis Künnap ­fotograaf, jumestaja, õhtujuht ja koolitaja. Pean ennast lihtsaks inimeseks. Mulle meeldib kõike teha läbi huumori. Igas päevas peab olema killuke nalja, et päevas oleks rohkem päikest. Olen positiivne ja äärmiselt põhjalik. Mulle on väga oluline iga kliendi arvamus. Püüan klientidele alati läheneda väga personaalselt. Kõik hetked ja nende jäädvustamine on väga eriline ja ainulaadne, iga hetk on kordumatu rõõm.
Helis Künnap
Sõpruse pst 2, Tartu
Telefon: 58163744, 55609007
Email : mailto:helisfashion@gmail.com

Karramel Stuudio

 

 

Karramel Stuudio on ühine pere ettevõte mille on Helis ja Aarne Künnap koos loonud. Helis ja Aarne on kahe armsa poja vanemad. Teevad põhitööna tööd Karramel Stuudios, seda pidevalt arendades ja ehitades. Helis on elava loomuga, avatud ideedega ja mõtetega, stuudio kujundaja ja korraldaja. Helis pildistab stuudios ja ka väljaspool stuudiot. Aarne Künnap on tasakaalukas ja tugev tehniline tugi ja ehituse alased oskused on andnud võimaluse ehitada imeline stuudio. Aarne filmib peamiselt üritusi ja pulmi. Mis saaks veel toredam olla kui ühise perena koondada oma huvid ja töö. Ootame alati huviga uusi kohtumisi!
                                                                                                    

                                                                                           

Helis Künnap

Fotograaf, jumestaja, koolitaja

Stuudio omanik

 

Fotograafina on Helis intensiivselt töötanud
aastast 2013. Esimesed personaalsed koolitused läbis 2013 Jaanus Järva juhendamisel. *kaamera ABC, fotograafia ABC, stuudiofoto koolitus, aktifoto koolitus ja Lightroom ja Photoshop programmide koolitus.

*Urmas Ääro pulmafoto koolitus ja fototöötlus.

*Sankt-Peterburg fotofestival 3päeva
*Maris Saar pulmafoto koolitus
*Siiri Kumari pulmafoto koolitus
Peale koolituste läbimist rajas Helis Karramel Stuudio ja juba 2014. aastal pakkus rahvaülikool Helisele võimalust ise koolitada.
Rahvaülikoolis õpetas Helis kaamera ABC-d ja korraldas erinevaid meigikoolitusi. Läbi praktika end arendanud, omandanud vilumusi koolitajana ja luues juurde erinevaid õppekavasid sai Karramel Stuudiost ka Haridus- ja Teadusministeeriumi ametlik koolitaja.    

            Fotograafia on kunst ja tunnetus, värvid ja kompositsioon, emotsioonide ja imeliste hetkede püüdmine. Helise loomingulisus ja avatud suhtlus pani aluse täiesti omalaadsele koolitusmeetodile. Helisel on oskus ise luua ja olla suuna näitjaks, tunnetada iga inimese isiksuse eripära ja sellest lähtuvalt õpilasi suunata ja juhendada.
Koolitaja Helis Künnap teeb fotograafia ja koolitaja tööd igapäevaselt Karramel Stuudios. Läbi töö toimub pidev enese analüüs ja areng. Lisaks täiendamine välisriikides, teiste fotograafide töötubades osalemine, pidev veebi põhine õpe ja enese areng.

Huvi meigikunsti vastu viis Helise õppima 2013a kevadel Glow meigikooli . Edasi Heli Reinult meigikoolitused.
Pidev praktika ja enese arendamine pani aluse personaalsetele jumestaja koolitusele aastal 2015.

 

 

Aarne Künnap

Videograaf, fotograaf

Stuudio omanik

 

 

 

Aarne Künnap on Karramel Stuudio videograaf ja fotograaf. Esialgu suur huvi loodusfotograafia vastu, rahulik metsas uitamine ja looduse pildile püüdmine. 2006 aastal läbis Aarne Jaanus Järva korraldatud loodusfotograafia kursused, osalenud fotolaagrites. Peale Karramel Stuudio loomist ürituste pildistamine, pulmad ja hiljem ka videograafia. Pidev enese areng läbi töö ja praktika.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Merike Veide

Jumestaja ja juuksur

Jumestused ja keerukamad soengud

Suhtlus eesti- ja vene keeles

Kristi Kliimann

Jumestaja

Jumestused ja kergemad soengud

Suhtlus eesti- ja inglise keeles

Piret Dobrus

Jumestaja ja juuksur

Jumestused ja keerukamad soengud

Suhtlus eesti- ja inglise keeles

Liis Vissel

Jumestaja ja fotograaf

Jumestused ja kergemad soengud

Fototeenused

Suhtlus eesti- ja inglise keeles

Kairi Raud

Jumestaja ja fotograaf

Jumestused ja kergemad soengud

Fototeenused

Suhtlus eesti- ja inglise keeles