Facebook

Olen Helis Künnap ­fotograaf, jumestaja, õhtujuht ja koolitaja. Pean ennast lihtsaks inimeseks. Mulle meeldib kõike teha läbi huumori. Igas päevas peab olema killuke nalja, et päevas oleks rohkem päikest. Olen positiivne ja äärmiselt põhjalik. Mulle on väga oluline iga kliendi arvamus. Püüan klientidele alati läheneda väga personaalselt. Kõik hetked ja nende jäädvustamine on väga eriline ja ainulaadne, iga hetk on kordumatu rõõm.
Helis Künnap
Sõpruse pst 2, Tartu
Telefon: 58163744, 55609007
Email : mailto:helisfashion@gmail.com

Kõhubeebiga pildistama

Home  /  Kõhubeebiga pildistama

Parim aeg tulla kõhupilte tegema oleks 7. või 8. raseduskuul ­­ siis ei ole veel liiga raske ja ebamugav olla. Ühe tunniga jõuab paar korda riideid vahetada, aga ideaalne ajakulu oleks 1,5 tundi. Kasutan palju stilistikat ja kõik vajalik, palju kangaid ja kleite, on stuudios olemas.

Alustan pildistamist alati lihtsamate ja mugavamate, vabas stiilis riietega, näiteks teksad ja maikad, mugavad särgid. Ühtsuse loob kui perega koos pildistades on kõigi riietuses üks sarnane läbiv värvitoon. Stuudios palju kleite ja aksessuaare rasedatele.

Kui tulevasele beebile on juba midagi ostetud või kingitud, siis ka need võib kaasa võtta. Samuti kui vanemad tegelevad erilise hobiga, võib neid ideid kaasata ka pildistamisse. Fotosessioonile võib kaasata kõik pereliikmed ja ka pisemad lemmikloomad.

Pildistamiseks saab valida kahe erineva stuudio vahel. Üks on hele ja helge päevavalgusega stuudio ja teine suurem stuudio, kus pildistan välguga.

Soovitan alati teenusena juurde võtta ka fotomeigi ja juuste sättimise. Samal ajal kui mina jumestan, teeb juuksur soengu. See on ideaalne lahendus ­ ühe tunniga on pildistamiseks kõik valmis. Jumestama võiks tulla enne, kui tulevad lapsed, sest nemad võivad ära väsida. Liigun üle Eesti. Pildistan nii stuudios, vabas õhus, näiteks kusagil mõisas või ka kliendi kodus.

Olen jutukas fotograaf, juhendan palju ja pole vaja karta, et endal ei ole ideid või ei oska poseerida. Pildistamine on üks vahva ajaveetmise võimalus, kus saab palju nalja ja valmivad kaunid mälestused piltide näol.

PILDISTAMINE

Pildistamine üksi või koos kaaslasega
60 minutit -250 eurot, 50 faili, saab klient eelvaliku galeriis valida. Peentöötlusega faile saab valida 8tk.

90 minutit – 285 eurot, 80 faili, saab klient eelvaliku galeriis valida. Peentöötlusega faile saab valida 15tk.
120 minutit – 330 eurot, 110 faili, saab klient eelvaliku galeriis valida. Peentöötlusega faile saab valida 20tk.

Beebiootuse pildistamine perega

60 minutit -275 eurot, 50 faili, saab klient eelvaliku galeriis valida. Peentöötlusega faile saab valida 8tk.

90 minutit – 310 eurot, 80 faili, saab klient eelvaliku galeriis valida. Peentöötlusega faile saab valida 15tk.
120 minutit – 355 eurot, 110 faili, saab klient eelvaliku galeriis valida. Peentöötlusega faile saab valida 20tk.

Kodusessioon Tartus alates 250 eurot.

Välisessioon alates 250 eurot.

Peentöötlusega lisafail 15€. Individuaalset töötlust (venitusarmide, naha defektide jms eemaldust)Kleitide ja aksessuaaride kasutus hinna sees.

Broneerimistasu 50€, aja tühistamisel broneerimistasu ei tagastata.

Hinnad ei sisalda käibemaksu

Pildid valmivad 1 kuu jooksul ja laetakse üles google drive, mille link saadetakse kliendile piltide allalaadimiseks. Pilte saab alla laadida ühe nädala jooksul.

*Kui tühistad broneeringu vähem kui 24h enne broneeritud aega, tuleb tasuda 50% broneeritud teenuse kogumaksumusest.
*Kui tühistad broneeringu vähem kui 2h enne broneeritud aega, tuleb tasuda 100% broneeritud teenuse kogumaksumusest.

*Koolitustel tehtud tasuta fotode kogus ja kättesaamise aeg kokkuleppel.