Facebook

Olen Helis Künnap ­fotograaf, jumestaja, õhtujuht ja koolitaja. Pean ennast lihtsaks inimeseks. Mulle meeldib kõike teha läbi huumori. Igas päevas peab olema killuke nalja, et päevas oleks rohkem päikest. Olen positiivne ja äärmiselt põhjalik. Mulle on väga oluline iga kliendi arvamus. Püüan klientidele alati läheneda väga personaalselt. Kõik hetked ja nende jäädvustamine on väga eriline ja ainulaadne, iga hetk on kordumatu rõõm.
Helis Künnap
Sõpruse pst 2, Tartu
Telefon: 58163744, 55609007
Email : mailto:helisfashion@gmail.com

AKT / BUDUAAR

Sensuaalsed akti- ja buduaarifotod

Ajakulu 1,5-2 tundi.

Stuudios

Pildistamine stuudios

Võimalus valida kahe stuudio vahel. Üks stuudio on varustatud erinevate stuudiovälkudega ja teine stuudio on ilus helge ja hele päevavalguses pildistamiseks.

Välisessioonid

Pildistamine õues, üle Eesti

Kui Sina soovid, et pildistamine oleks midagi erilisemat kui lihtsalt kaamera ees veedetud aeg, siis mina aitan Sul selle päeva täisulikuks muuta!

Pulmapildid

Pulmapildid

Olen kokku pannud kolm erinevat pulmapaketti. Jäädvustan teie kaunima päeva! Kõik failid on suuremõõtmelised. Pildid panen ilusa ümbrisega DVDle.

Ootus

Tule Kõhubeebiga pildistama

Parim aeg tulla kõhupilte tegama oleks 7. või 8. raseduskuul ­­ siis ei ole veel liiga raske ja ebamugav olla. Ühe tunniga jõuab paar korda riideid vahetada, aga ideaalne ajakulu oleks 1,5 tundi.

Beebid

Beebiga pildistama!

Stuudios on palju erinevaid aksesuaare, mitmeid erinevaid fototaustu ja riideid nii emmele kui beebile.

Lastepildid

Jäädvustame lapsepõlve

Kui Sina soovid, et pildistamine oleks midagi erilisemat kui lihtsalt kaamera ees veedetud aeg, siis mina aitan Sul selle päeva täisulikuks muuta!

Jumestus

Teeme meigi ja soengu!

Kerge lokisoeng, juurte tõstmisega ja sobivate lokkidega või sirgendamisega 25 eurot
Pidulikud kinnised soengud: hind alates 25 eurost, oleneb soengu keerukusest ja ajakulust.