Olen Helis Künnap ­fotograaf, jumestaja, õhtujuht ja koolitaja. Pean ennast lihtsaks inimeseks. Mulle meeldib kõike teha läbi huumori. Igas päevas peab olema killuke nalja, et päevas oleks rohkem päikest. Olen positiivne ja äärmiselt põhjalik. Mulle on väga oluline iga kliendi arvamus. Püüan klientidele alati läheneda väga personaalselt. Kõik hetked ja nende jäädvustamine on väga eriline ja ainulaadne, iga hetk on kordumatu rõõm.
Helis Künnap
Sõpruse pst 2, Tartu
Telefon: 58163744, 55609007
Email : mailto:helisfashion@gmail.com

Personaalne meik iseendale​

Home  /  Personaalne meik iseendale​

Meik iseendale koolitsued nii grupikoolitused kui ka personaalsed koolitsued.

 

Meik iseendale grupikoolitusel osaleb 10 inimest. Koolitust teen ma kvaliteetse nahka toitva Jane Iredale mineraalkosmeetikaga. Kuigi tegemist on grupikoolitusega püüan kõigile läheneda personaalselt ja kõik õpivad ennast ideaalselt jumestama vastavalt oma näokuju, silmakuju, kulmukuju silmas pidades. Suur rõhk on näe modelleerimisel (kontuurimine, highlight, põsepuna). Kuidas jumestada nii, et tulemus oleks ideaalselt veatu, aga samas ei riivaks ka lähedalt silma. Idealne kulmukuju vastavalt sinu silma ja näokujule. See kulmude korrigeerimine jumestusega on alati õpilaste lemmik osa ja, et te õpiksite veel rohkem teen ma alati õpilasele 1 kulmu ette. Kogu jumestust näitan ka ette modellil, aga kõike teeme sammhaaval, et saaksite paremini aru. Kaasa ka koolitusvihik kuhu saate jooniste juurde teha märkmeid. Kõik saavad ka tunnistuse. Paljud kes soovivad õppida jumestajaks saavad selle pisiku just sellelt meigikoolituselt, et aru saada kas liikuda edasi juba jumesta kutse suunas.

Koolitus ikka Tartus, Sõpruse pst 2 ja kolmas korrus Karramel Stuudio. Kestvus 10-16.00

Kui oled ÜK juba broneerimistasu maksnud siis saad ülejäänud summa atsuda kohapeal sularahas.

Kaasa võta pestud nägu ja pastakas.

Koolituse vahepeal pakun soolaseid ja magusaid saiakesi, kohvi ja teed.

Parkimine nädalavahetusel tasuta. Minu nr 58163744

Toredate uute -ja taaskohtumisteni.

Kõik koolitused toimuvad Tartu, Sõpruse pst2 Karramel Stuudio meigiklassis.

Koolituse hind 150.-

OÜ Karramel Stuudio EE612200221058754569

Karramel Stuudi jumestaja Helis Künnap pakub jumestamise õppel väga individuaalset lähenemist ja täiendõppe soovi korral lähtub õpilase soovist ja vajadusest, et kokku panna individuaalne õppekava.

Küsi julgelt lisainfot.