Facebook

Olen Helis Künnap ­fotograaf, jumestaja, õhtujuht ja koolitaja. Pean ennast lihtsaks inimeseks. Mulle meeldib kõike teha läbi huumori. Igas päevas peab olema killuke nalja, et päevas oleks rohkem päikest. Olen positiivne ja äärmiselt põhjalik. Mulle on väga oluline iga kliendi arvamus. Püüan klientidele alati läheneda väga personaalselt. Kõik hetked ja nende jäädvustamine on väga eriline ja ainulaadne, iga hetk on kordumatu rõõm.
Helis Künnap
Sõpruse pst 2, Tartu
Telefon: 58163744, 55609007
Email : mailto:helisfashion@gmail.com

Akt ja Buduaar

Home  /  Akt ja Buduaar

Pakun võimaliust stuudios pildistada nii buduaari kui akti sessioone.
Buduaari pildistamiseks on ideaalne pehme päevavalgus. Alustame alati nappides riietes või õhtukleidis. Buduaar ei ole ilma riieteta fotosessioon vaid naiselik sessioon kus on pesu, kleidid, kampsunid jne. Kõike see naiselikkuse jäädvustamine lähtudes sinu isikupärast. teinekord pole ideid, aga on soov ja on kasvõi 1 pilt silma jäänud ja mina aitan selle 1 idee põhjal leida just sinule omase lähenemise sellele sessioonile. Stuudios olemas palju erinevaid hommikumantleid, kingi, kindaid, korsette, särke, kübaraid jne. Stuudios on 2 suurepärast ruumi sellise romantilise sessiooni jäädvustamiseks.
Aktifoto on ilma pesuta naise imelise kehakumeruse jäädvustamine. Samuti aitan valida õige stiili selle jäädvustamiseks. On sellised poosid kus naise keha vaid siluetina jäädvustatakse ja ka selline valgus kus on rohkem keha näha.

Fotosessioonist valmib eelvaliku galerii ja sealt saab valida 20 faili, mis lähevad peentöötlusesse (nahatöötlus jne.)
Kingituseks valitud fotodega fotoraamat A4.

BUDUAARI / AKTI SESSIOON STUUDIOS
Ajakulu 1,5 tundi, hind 350 eurost. Lisafail 10.-

Hinnad ei sisalda käibemaksu

Fotode eeltöödeldud galerii valmib 1 kuu jooksul ja laetakse üles google drive, mille link saadetakse kliendile piltide valimiseks.Valmis galeriid hoitakse google drives 2 nädalat.

Broneerimistasu 50€, aja tühistamisel broneerimistasu ei tagastata.

*Kui tühistad broneeringu vähem kui 24h enne broneeritud aega, tuleb tasuda 50% broneeritud teenuse kogumaksumusest.
*Kui tühistad broneeringu vähem kui 2h enne broneeritud aega, tuleb tasuda 100% broneeritud teenuse kogumaksumusest.

*Koolitustel tehtud tasuta fotode kogus ja kättesaamise aeg kokkuleppel.